W piątek 22 kwietnia 2016 roku w hotelu Antoni odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne przygotowane dla miejscowych dekarzy. Organizatorem wydarzenia była firma EFEKTBUD.  Na „Galę mistrzów dekarstwa” przybyło blisko 50 lokalnych fachowców.

Szkolenia branżowe oraz prezentacje produktowe przeprowadziły firmy Blachotrapez,  Galeco oraz Sky Light.  Robert Lomber – właściciel firmy EFEKTBUD nie zapomniał również o damskim gronie – dla przybyłych Pań przygotowana była prezentacja dotycząca ekskluzywnej linii kosmetyków zawierających naturalny kolagen.

Prezentacje produktowe – Blachotrapez,  Galeco oraz Sky Light

Szkoleniowcy z firmy Blachotrapez zaprezentowali gont blaszany Janosik, który obecnie jest ich najnowszą propozycją produktową.  Gont Janosik to wyrób innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju o niepowtarzalnym designie, którego wyróżnikiem jest najwyższa jakość i wyjątkowy regionalny charakter. Przedsiębiorstwo Blachotrapez jest liderem w produkcji pokryć dachowych w Polsce. Szkoleniowcy potentata wielokrotnie podkreślali jak bardzo cenią sobie wieloletnią współpracę z firmą EFEKTBUD.

Firma Galeco natomiast zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją systemów odprowadzania wody deszczowej. Na Gali oprócz swojej obecnej oferty zaprezentowała nowoczesne rozwiązania z zakresu systemów rynnowych, które w najbliższym czasie zamierza wprowadzić na rynek.

Ostatnia prezentacja dotyczyła najnowszych rozwiązań i produktów firmy SkyLight z Lublina charakteryzującej się produkcją okien dachowych i stolarki aluminiowej.

Po części szkoleniowej zebrani udali się na uroczystą kolację, która zakończyła się imprezą taneczną.

Dzięki Gali zorganizowanej przez firmę EFEKTBUD lokalni fachowcy z branży dekarskiej mieli okazję poznać wiele nowych produktów i innowacyjnych rozwiązań. Z pewnością wykorzystają je w swojej codziennej pracy, tym samym stając się jeszcze lepszymi w swym fachu ku uciesze przyszłych klientów.

źródło: www.tomaszowiak.net – portal miasta Tomaszów Lubelsk

Data publikacji 2016-04-30