Efekbud

Zadbamy o Twój dom

Jesteśmy doświadczoną firmą handlowo-usługową zajmującą znaczne miejsce na rynku wschodniej części Polski.

Naszym kluczem do pełnej satysfakcji klienta są produkty niezaprzeczalnych liderów czołowych producentów Europy (tj. okna i drzwi, blachy, bramy garażowe rolety, żaluzje oraz inne produkty tworzące istotny wachlarz wyposażenia domu).

Oferowane produkty są montowane przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy bardzo dobrze znają swój fach i z zaangażowaniem podejmują stawiane przed nimi zadania. Oprócz doświadczenia posiadamy również dużą wiedzę i praktykę, służymy również radą w doborze materiałów. Ostateczna oferta jest przygotowywana na podstawie bezpłatnych pomiarów i kalkulacji.

  • Najwyższa jakość produktów

    Oferujemy Państwu produkty z najwyższych półek, czołowych Polskich jak i Europejskich producentów. Wysoka jakość zapewnia długą gwarancję oraz bezproblemowe użytkowanie. Nasze pokrycia dachowe służą pokoleniom.
  • Wykwalifikowana kadra sprzedawców

    Nasz zespół składa się z pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Naszą wiedzę oraz umiejętności potwierdzają dziesiątki zdobytych certyfikatów i wyróżnień branżowych. Stale kształcimy i rozwijamy naszą kadrę, tak aby zawsze być na bieżąco z trendami oraz nowinkami technologicznymi.
  • Terminowość i profesjonalizm

    Dokładamy wszelkich starań aby sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów. Zapewniamy sprawne oraz terminowe realizacje podejmowanych przez nas projektów.

Faktem precyzyjności i priorytetowego traktowania klienta, są stali kontrahenci zarówno z Polski jak i z zagranicy. Jednym z najważniejszych atutów jest niezwykle konkurencyjna cena. Zazwyczaj jest ona o 10-20% niższa od cen konkurencji.

Potencjał, zaangażowanie i pomysłowość pracowników udowadnia, że nie spoczywamy na laurach, lecz wprowadzamy nowe punkty obsługi klienta, oraz innowacyjne produkty i usługi.

Wspieramy lokalny sport: TKS Tomasovia, Pogoń 96 Łaszczówka

Jeśli chcesz, aby twój dom był miejscem bezpiecznym i przytulnym, budzącym zachwyt nawet najbardziej zazdrosnego sąsiada… serdecznie zapraszam,
Robert Lomber